Staňte sa členom narks

Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska

www.reality.sk

Ak hľadáte reality na internete, určite neobídete Reality.sk. Široká ponuka nehnuteľnosti s kvalitným a bezkonkurenčným vyhľadávaním Vám behom pár minút ponúkne všetko, čo môžete na internete nájsť. Vyhľadávať môžete v konkrétnej lokalite, alebo v širokom regióne. Sloboda vyhľadávania Vám umožní hľadať reality tak, ako sa Vám páči.
Okrem inzerátov nájdete na Reality.sk aj množstvo užitočných informácií zo sveta nehnuteľností či už na stránkach s článkami, komentármi a analýzami alebo v odbornej právnej a daňovej poradni z oblasti nehnuteľností. Ak hľadáte referencie, alebo chete referencie získať, odporúčať Vám môžeme aj diskusné fórum. Takmer všetky realitné kancelárie, ktoré sú členmi NARKS inzerujú na Reality.sk.

Reality.sk v roku 2016 oslavuje 15. výročie od spustenia prevádzky ostrej verzie portálu.

“15 rokov je vo svete internetu veľmi dlhá doba a aj portál Reality.sk prešiel dlhou cestou. Na začiatku inzerovalo niekoľko desiatok spoločností spolu okolo 1.000 nehnuteľností. Prešli sme cestu od nového média pre realitné kancelárie až po hlavný a každodenný nástroj pre profesionálov. Na začiatku sme mali mesačne zobrazených 40.000 stránok. Dnes je počet denne zobrazených stránok na úrovni 250.000. Zaujímavosťou je cenník Reality.sk – napriek diametrálne odlišnému postaveniu na mediálnom trhu Reality.sk – svoj cenník v mesačných paušáloch nemenil. Nemenila sa však len návštevnosť portálu, ale aj rozsah služieb a komfort práce s inzerciou. Vráťme sa ešte do roku 2001 – internet vtedy vŕzgal ako sneh v zime, ani google ani facebook vtedy ešte neexistovali (na čo bol potom internet??). Ani sme vtedy nevedeli, že sme start-up, len sme mali nadšenie, chuť a víziu.” – uviedol Martin Lazík, ktorý v roku 2001 nový portál uvádzal do života.

Byty na predaj / Byty na prenájom / Reality Bratislava / Prenájom Bratislava / Novostavby Bratislava
Byty na predaj Bratislava / Byty na prenájom Bratislava / Byty na predaj Košice / Reality Banská Bystrica
Reality Martin / Reality Nitra / Reality Žilina / Reality Trnava / Reality Trenčín / Reality Prešov / Reality Košice

Pozemky na predaj / Chaty na predaj / Predaj RD / Realitné kancelárie / Právna poradňa reality
Vyhľadávanie na mape reality / Súkromná inzercia nehnuteľnosti / Stavebné pozemky na predaj