Staňte sa členom narks

Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska

Prvá stavebná sporiteľňa je generálnym partnerom NARKS

banner PSS_1180x440

Prvá stavebná sporiteľňa bude úzko spolupracovať s Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska (NARKS). Stala sa jej generálnym partnerom.

Primárnym cieľom spolupráce je posilniť odbytové kanály, a to práve v takej dôležitej oblasti, akou je predaj realít. „Na základe dohodnutej spolupss_tkpráce budú môcť členovia NARKS sprostredkovávať pre PSS, a. s., obchody v rámci celého portfólia nášho úverového a sporiaceho produktu. Z obchodného hľadiska preto očakávame rozšírenie biznisu, predovšetkým využitím stavebného sporenia ako doplňujúceho zdroja k hypotéke pri financovaní kúpy nehnuteľnosti“, vysvetľuje riaditeľ odbytu PSS, a. s., Ing. Kamil Timura. Základným predpokladom na uzatvorenie spolupráce bola príbuznosť oblastí pôsobenia PSS, a. s., a NARKS. Najstaršia stavebná sporiteľňa na trhu sa už 23 rokov stará o financovanie bývania pre klientov a NARKS je najvýznamnejšou profesijnou organizáciou v oblasti realitného trhu, ktorá združuje viac ako 160 realitných kancelárií z celého Slovenska. Ing. Kamil Timura dodáva: „Zároveň obe inštitúcie kladú dôraz na vysokú profesionálnu úroveň a etické zásady. NARKS je pre nás seriózny a silný partner, preto bol štart spolupráce o to prirodzenejší.“

„Medzi základné ciele NARKS od jej vzniku patrí profesionalizácia a konsolidácia realitného trhu na Slovensku. Je to dlhodobá činnosť, ktorá si vyžaduje veľké úsilie a preto sme veľmi radi, že našim partnerom, ktorý nám pomôže v tejto činnosti, sa stala taká významná spoločnosť, akou je PSS, a. s. Zároveň veríme, že prostredníctvom našej členskej základne prispejeme PSS, a. s., k nadväzovaniu kontaktov s novými klientmi“, dopĺňa Ján Palenčár, prezident Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska.

Spolupráca sa rozšírila aj na marketingovú oblasť. PSS, a. s., bude figurovať na všetkých podujatiach organizovaných NARKS. Mottom spolupráce však podľa Ing. Kamila Timuru naďalej zostáva „rozšírenie možností pre našich klientov pri riešení otázky ich bývania.“

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., je špecializovaná banka na financovanie bývania. Vznikla v roku 1992. Jej akcionármi sú významné európske bankové inštitúcie – Bausparkasse Schwäbisch Hall AG, Nemecká spolková republika, Raiffeisen Bausparkassen Holding G.m.b.H., Wien, Rakúska republika, Erste Group Bank AG, Wien, Rakúska republika a Slovenská sporiteľňa, a. s., Bratislava, Slovenská republika. Od svojho vzniku Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., poskytla do bývania celkom vyše 8 miliárd eur.

 

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., odbor komunikácie