Staňte sa členom narks

Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska

Peter Krištofovič – známy biznis kouč na Realitnej konferencii 2016 (24.11.2016)

pkristofovickn16
Peter Krištofovič story:

Hoci podnikateľ a motivátor Peter Krištofovič začínal s podnikaním v detskej izbe, vybudoval vďaka vzdelávaniu, sebarozvoju a motivačným seminárom, ktorými prešli desaťtisíce ľudí v piatich štátoch, jednu z najúspešnejších firiem svojho druhu v strednej a východnej Európe.
Český časopis Týden ho svojho času zaradil k najbohatším Čechom a Slovákom, v Rumunsku získal prestížne ocenenie „Broker of the Year“, na Ukrajine sa jeho firma dostala medzi TOP 100 najvplyvnejších spoločností, na Slovensku sa stal finalistom súťaže „Mladý inovatívny podnikateľ“.
Vydal knihu spoločenských a politicko-ekonomických glos Zmeňme seba, zmeníme Slovensko, dva roky sponzoroval v slovenských stredných školách rozsiahly vzdelávací cyklus Poznaj svoje peniaze a v tomto roku otvára dievčenský internát v Keni v meste Eldoret.
Aktuálne rozbieha unikátny projekt vzdelávacích a motivačných seminárov a školení pod názvom PK Academy – Podnikateľská akadémia Petra Krištofoviča a v týchto dňoch vydáva knihu svojich najlepších glos „Buď chceš, alebo nechceš. Ostatné sú kecy“, v špeciálnom balení spolu s CD a DVD ako výber toho najlepšieho z jeho motivačných seminárov.

Motivačnú prednášku Petra Krištofoviča: “Podnikni niečo!” si môžete pozrieť v rámci programu najväčšej Realitnej konferencie NARKS 2016 v hoteli Double Tree by Hilton v Bratislave, dňa 24. novembra 2016. Viac informácii na oficiálnej stránke konferencie www.narks.sk/konferencia2016. Prihlásiť sa môžete tu.

Oficiálny web: www.pkacademy.eu
FB stránka: https://www.facebook.com/PKristofovic/

Čo má PK Academy  nové: V týchto dňoch sa vzdelávací PK Box (Kniha, DVD a CD) s názvom „Buď chceš, alebo nechceš. Ostatné sú kecy“ stal jedným z najpredávanejších titulov v ponuke najväčšieho internetového predajcu kníh Martinus.sk. A už v tomto čase sa začína predaj lístkov na intenzívny motivačný seminár s Petrom Krištofovičom Power Day – Deň plný sily, ktorý sa uskutoční 4. februára neďaleko Bratislavy, v meste Šamorín.