Staňte sa členom narks

Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska

Pre koho je licencia určená?

  1. Licencie NARKS sa delia na dva typy, a to na licenciu pre realitné kancelárie a osobitne licenciu pre realitných maklérov.

Testy, ktoré musí absolvovať každý subjekt, ktorý chce získať Licenciu NARKS, overujú vedomosti z platných legislatívnych predpisov SR a komplexnej realitnej činnosti. Zahrnujú oblasti sprostredkovania predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností, vrátane znalosti normy STN EN 15733: Služby realitných maklérov. Vybrané otázky mapujú všetky oblasti, ktoré by mal realitný maklér – profesionál ovládať.

Licenciu LRK NARKS, LRM NARKS a logo NARKS môžu používať iba členské realitné kancelárie a ich makléri. Realitné kancelárie a makléri nezdružení v NARKS získavajú licenciu LRK a LRM, ale nemajú možnosť v komunikácii a pod. používať logo NARKS, ktoré je vyhradené výlučne pre členov asociácie. Viac o výhodách členstva v NARKS.

DRUHY LICENCIÍ

Licencovaná realitná kancelária

Cena: 70 eur s dph / platnosť 5 rokov – člen NARKS,  LRK NARKS
Cena: 109 eur s dph / platnosť 5 rokov – nečlen,  LRK

V cene je zahrnutý prístup do e-learningu a testovanie počas 6 mesiacov, vydanie licencie, zverejnenie v registri (pre viac informácií o výhodách kontaktujte narks@narks.sk)

Licencovaný realitný maklér

Cena: 35 eur s dph  / platnosť 3 roky – člen NARKS,  LRM NARKS
Cena: 59 eur s dph  / platnosť 3 roky – nečlen,  LRM

V cene je zahrnutý prístup do e-larningu a testovanie počas 6 mesiacov, vydanie licencie, zverejnenie v registri (pre viac informácií o výhodách kontaktujte narks@narks.sk)

Po úspešnom absolvovaní testu je subjekt zahrnutý do registra licencovaných subjektov NARKS. Podrobné informácie o možnostiach prípravy k licencii a vstupu do e-learningu poskytneme záujemcom prostredníctvom email. adresy narks@narks.sk.

Viac informácii aj na stránke akademia.narks.sk.
Termíny testovania NARKS na získanie licencie nájdete tu.